FG Studio

fotografia fg studio goczałkowice

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku wykonując fotoreportaże ślubne. Fotografia ślubna jest nadal głównym kierunkiem naszej działalności. W odpowiedzi na ciągłe zmiany i zapotrzebowanie rynku poszerzyliśmy zakres świadczonych usług. W chwili obecnej oferujemy naszym klientom już nie tylko fotoreportaże ślubne, ale również realizujemy produkcje filmowe oraz fotocasty z ważnych uroczystości – narodziny, chrzest, ślub, komunia, komers, studniówka, bankiet, sympozjum. Zatrzymujemy najpiękniejsze chwile z Waszego życia, na kartach fotograficznego papieru lub w formie multimedialnego reportażu.

Dysponujemy studiem fotograficznym o powierzchni 50m2 oraz mobilnym studiem dzięki któremu możemy zrealizować sesję fotograficzną w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta.

W naszym studiu wykonają Państwo również zdjęcia identyfikacyjne do wszystkich obowiązujących dokumentów (m.in. dowód osobisty, paszport, legitymacja, wiza, dyplom), zdjęcia rodzinne, portretowe, fotografie okolicznościowe, sesje z brzuszkiem. Jesteśmy otwarci na inspiracje oraz pomysły naszych klientów i bardzo chętnie realizujemy nietypowe zlecenia.

Kolejnym kierunkiem naszej działalności jest fotografia reklamowa i produktowa. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby katalogów, stron www, sklepów internetowych, ulotek, folderów itp. Ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

FG Studio

Ul. Powstańców Śląskich 2, 
43-230 Goczałkowice
 
Kontakt:
  • e-mail: biuro@fg-studio.pl
  • telefon: 695-624-864
Godziny otwarcia
poniedziałek -piątek: 9:00 – 17:00

Fotograf FG Studio - Goczałkowice

43-230, Goczałkowice-Zdrój
ul. Powstańców Śląskich 2
Polska

Godziny otwarcia

Pn- Pt: 9.00 – 17.00